Krásné ubytování v Orlických horách - Apartmány na vršku

[15.07.2013]
Krásné ubytování v Apartmánech na vršku, které naleznete v malebném údolí obce Libchavy v podhůří Orlických Hor, nedaleko obce Ústí nad Orlicí.První co Vás při pohledu na apartmány napadne je, ve kterém z nich bydlí Fred a Wilma flintstoneovi. Apartmány jsou postavené z přírodních materiálů, prostory jsou útulné a cítíte z nich klid a pohodu. Každý z osmi apartmánů má dřevěné vybavení z jiného materiálu. druhý apartmán je z jedle, pátý buk...

Do každého apartmánu se vejde až 5 osob a apartmány jsou vybavené vším co budete na dovolené potřebovat: Vybavená kuchyňská linka. Součástí je lednice s minibarem, vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba; Gril; WiFi a další.

Také zde najdete velké množství možností na výlety, sportovní vyžití, koupání. Tipy na výlety.V areálu je ještě několik menších a jeden veliký srub, který slouží jako školící středisko pro školení firem, které mohu jen doporučit. Školení je zajišťováno společností KOUČINK AKADEMIE s.r.o., která Vám zajistí kvalitní školení na které hned tak nezapomenete a budete se sem rádi vracet.


přidat komentář